Saha ürün satışı yaparken yardımcı bir yazılım mı arıyorsunuz? Sahada ki bayilerinizi yönetebilmek ve onların satış yapmalarını kolaylaştırabileceğiniz Süreç Uzmanı Satıcı özelliği ile Saha Ürün satış performansınızı arttırabilirsiniz.

Satış odaklı, kolay kullanımlı ve CRM ile entegreli mobil uygulamasıyla Saha ürün satış sistemi, müşteri yönetiminden, saha satıcılarının komisyon oranlarına, prim hesaplamalarına kadar detaylandırılmıştır.

Saha ürün satış süreçlerinizi ve şirketinizin ürün gamı/ürün gruplarına göre özelleştirilebilen, modül destekli, ödeme altyapılı(18 banka sanal posu ile entegre) Süreç Uzmanı yazılımı, klasik bir CRM yazılımından fazlasıdır.

Saha odaklı bir modüle sahip olduğundan, Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi kolaylıkla takip edebilir, Alacak işlemlerini kapsayan, Çeşitli ödeme metodlarını, destekleyebilirsiniz.

Çek / Senet / Nakit / Kredi Kartı gibi birçok ödeme metoduna özel deneyime sahip CRM yazılımız saha ürün satış ekiplerinizin, ekip adminleri tarafından yönetilmesini ve işlemlerin faturalanabilmesini, teslimat süreçlerini(kargo, kurye, nakliyat) destekler. Müşteri memnuniyetinizi ve potansiyel müşterilerin test işlemlerinin gerçekleşmesini sağlar. Birebir satışlarda, prim ve komisyon hesaplarına göre, kendinize alt bayiiler oluşturabilir, alt bayiilerinizi, ve onların ekiplerini yönetebilir, işlemleri görüntüleyip, planlayabilirsiniz.

Ekiplerinize ve saha satışcılarınıza lokasyon bazlı alarmlar oluşturabilir, işler planlayabilir, ilgili lokasyona gelindiğinde alarm ve iş takip emirleri üretebilirsiniz.

Satıcı modülünü, Kurye uygulamamız ile beraber kullanıp, mevcut müşteriye başka ürünler önerip, sahada anlık satışlar yapabilirsiniz.

Diğer birçok SüreçUzmanı özelliğini öğrenmek için bizi arayınız!