İlgili görevli tarafından Teknik Servis Yönetim ekranından atanan işleri sahada gerçekleştiren teknisyenlerin kullandığı mobil uygulamadır. Teknisyen bu modulde kendisine atanan işleri görebilir. Haritalar üzerinden adrese gidebilir. Müşteriyi arayabilir. İşlem içerisinde gerekli servis işlemlerini yapar ve kullanmış olduğu parçalar var ise onları seçer. Müşteriye ait geçmiş işlemleri görebilir ve işlemi kendi tarafından tamamlayarak bir sonraki aşamaya devreder.

Bu uygulama sizin kendi saha süreçlerinize entegre edilebilir. Saha ekiplerinizin mobil uygulaması ile çalışmasını istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Mevcut CRM yazılımınıza entegre edilebilir, iş süreçlerinizin uçtan uca yönetimini geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile (Android, IOS ve Windows Phone) kullanabilirsiniz.

Teknisyen ve Saha Operasyon Mobil Uygulaması ile saha ekipleriniz(teknisyen, operasyon, satıcı) müşteri lokasyonunda işlerini yaparken mobil uygulama ile cari, servis fişi, garanti takibi, malzeme satışı gerçekleştirebilir.