SüreçCRM’in en detaylı modüllerinden biri olan Saha Kurulum / Servis yazılımı ile saha süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek, Satış Sonrası Kurulum ve Servis hizmetlerinin uygulanabildiği Mobil uygulama aracılığıyla, kurulum yaptığınız cihazın detaylarını görebilir, cari bilgileriyle cihaz ve diğer cihaz parçalarını eşleyebilirsiniz.

Müşterilerinize belirli aralıklarda Kurulum / Değişim için SMS veya Bildirimler gönderebilir ve bu bildirimlerinizi kendi çağrı merkeziniz aracılığıyla yönetebilirsiniz.

Saha Kurulum ekiplerinin önemli bir yardımcısı olan saha kurulum takip yazılımı ile, Servis çalışanlarınız oldukça kolay bir şekilde, Servis fişinden edindiği bilgiler sayesinde depo’dan / depolardan ürün alabilir, bu ürünleri ilgili servis fişiyle eşleştirebilir, kurulum ya da değişim tipine göre işlemler yapabilir.

Saha Kurulum Takip Yazılımı, Mobil versiyon olarak Android ve IOS telefonlarda çalışmaktadır. Ayrıca esnek yapısı sayesinde işinize özgün olarak düzenlenebilir ve genişletilebilir.

 

Bu tarz bir yazılımı;

  • Cihaz satışı yapan çağrı merkezleri
  • Mal / Ürün satışı yapan iş yerleri
  • Üretimden Tüketiciye satış yapan fabrikalar
  • Saha kurulumu gerektiren ürün satan şirketler

İçin oldukça faydalıdır. Tablet sistemi ile sahada ki ekipleriniz artık işlerini çok daha kolay yaparak, işlemlerin istediğiniz aşamalarında müşterileriniz bilgilendirilir ve müşteri sadakati, bilinirlik arttırılır.