Depo Takip Sistemi

Depo Takip Sistemi Süreç uzmanı yazılımımızın önemli parçalarından biridir.

Kısaca; Satışını yaptığınız ürünün, imalatının herhangi bir aşamasında bulunuyorsanız veyahut, stok tutup, elinizde ki stoklara göre satış yapmanız gerekiyorsa, veyahut sadece montajını yapıp kurulum gerçekleştiriyorsanız deponuzda ki ürünlerin ve ürün gamlarının içeriklerini yönetebiliyor olmanız gerekir.

DEPOCU modülü ile DEPO’nuzu yöneten kişi ürünleri kolaylıkla yönetebilir, teknik servise ya da ilgili ekiplere, kişi ya da departman bazlı ürünlerinizi teslim edebilir ve bu ürünlerin takibini sağlayabilir.

Ayrıca DEPO Takip sistemi, reçete modülüyle gelir. Böylelikle bir ürünü oluşturan, Ürünlerden ve ürün gamlarınının takibinden, stok durumundan haberdar olabilir ve stoklarınızı güncel tutabilirsiniz.

Depocu modülü raporlama sistemi sayesinde deponuzda hangi üründen, hangi tarih aralığında ne kadar ürün çıkış yapmış, nereye ve hangi müşteri / teknik ekip / kişi ile ilişkilendirilmiş görebilirsiniz.

Teknik destek / Kurulum yapan şirketlerin başlıca işlerinden biri depo takibini kolaylıkla, barkod ya da QR Kod sistemiyle yönetip, maliyeti azaltarak daha efektif bir şekilde yapmaktadır.

Süreç Uzmanı DEPOCU modülü hem QR KOD hem BARKOD destekleyerek, Android El terminalleri ve IOS Cihazlarda çalışan mobile versiyona sahiptir.

Bu sayede DEPOCUNUZ kağıt kalem, bilgisayar ile uğraşmadan deponuzda ki ürünleri Mobil cihazlar ile basitçe ve hızlı bir şekilde kontrol edip, teslimini sağlayabilir. Depo takip sistemiyle alakalı diğer bilgilere erişmek için bizi şimdi arayın, SüreçUzmanı yazılımıyla alakalı size hızlıca bir demo yapalım.